Аудиторська компанія ВСЕСВІТ-АУДИТ, м.Київ

Нас рекомендують

Неткрекер ТОВ

ТОВ Неткрекер — Ліцензійне програмне забезпечення, Ділове програмне забезпечення, Системне програмне забезпечення, Антивірусні програми, Комплексні рішення для автоматизації управління підприємствами, Навчання користувачів

mdc

Компанія «Міжнародно — діловий центр» є замовником будівництва і оператором першого п’ятизіркового готелю міжнародної мережі Hilton в Києві

ScanImage039

«Інформаційно — розрахункова дирекція » Укрпошта «. Національний оператор поштового зв’язку України сьогодні — це понад 14 000 поштових відділень по всій території країни і більш: 98 000 працівників.

ScanImage040

«Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка». За 80 років працівниками кіностудії створено близько 1000 фільмів.

ScanImage038

Державна компанія «Укрспецекспорт» є уповноваженим державою посередником, який здійснює зовнішньоекономічну діяльність у сфері експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення.

ScanImage036

Мережа аптечних супермаркетів «Віталюкс» працює на ринку України з 2003 року і забезпечує потреби населення в якісних лікарських засобах та супутніх товарах.

 

ScanImage030

Представництво в м.Києві фармацевтичного заводу «Ельфа» — одного з найбільших в Польщі фармацевтичних заводів. Завод є європейським лідером з виробництва м’яких лікарських форм. Історія розвитку заводу починається з 1945 року

ScanImage032

Компанія «ДІА Девелопмент» є замовником будівництва елітного житлового комплексу Riviera Riverside в місті Києві.

ScanImage035

Компанія «Н.З.Техно» здійснює протягом 20 років постачання австрійського медичного обладнання в усі медичні установи України. Проводить пуск і налагодження обладнання, гарантійне і післягарантійне обслуговування, навчання медичного персоналу роботі на поставленому обладнанні.

foton002

Завод «Фотон», м.Київ